| whatisthis19 a întrebat:

Deci nu mai supooort, de 1 saptamana ma tot suna numere din Anglia, le-am dat block dar ma tot suna alte numere cu cifre diferite, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca esti cautat. E bine sa nu raspunzi.

| gabicoo a răspuns:

Schimbi numărul!
La fel am pățit și eu!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ține-l pe silențios, o să te lase în pace la un moment dat. Sau schimbă-ți numărul.

| Nemessys a răspuns:

Eu as raspunde de curiozitate si as intreba de unde au numarul meu si de ce ma suna.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nemessys):

Raspunde tu si ne spui apoi cat ti-a venit factura la telefon.

| Apokales a răspuns:

Schimbi numarul de telefon sau da-le block, daca ai smart phone poti descarca aplicatii pentru a bloca numerele de telefon si n-or sa te mai apeleze.

| Digikey a răspuns:

Si de ce nu raspunzi?

| SebastianFCS a răspuns:

Block si ignore.