| Cristinell90 a întrebat:

Despre opțiunile acelea on top de la cosmote întrebarea mea este atunci când expiră ele trebuiesc iar încărcate cu 2-3 euro?

1 răspuns:
| razvan05 a răspuns:

Da, in functie de cat cati euro cere extraoptiunea. La urmatoarea reincarcare pe care o faci extraoptiunea se reactiveaza automat. Daca vrei sa nu ti se reactiveze automat la reincarcare suni inainte sa reincarci la Relatii cu Clientii - Cosmote (1234) si ceri sa-ti dezactiveze optiunea si dupa poti reincarca fara ca optiunea sa ti se mai reactiveze automat. Bafta!winking