| b0rN2KyLL a întrebat:

Dintre Samsung Galaxy Mini2 si Samsung Galaxy Chat ce mi-ati propune sa-mi cumpar? Va rog sa va si argumenta-ti raspunsul.

Răspuns Câştigător
| mirlanul a răspuns:

Galaxy mini 2 eu asta il am si e foarte fun are 4 GB memorie

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Mini 2, am si eu acest telefon si e foarte bun.

| RB26DETT a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4866&idPhone2=3883 uita-te aici si vezi care este mai bun;) dupa mine, as lua glaxi mini 2;)

| DarkGhost a răspuns:

Mie sincer mise parem ai bun Galaxy Mini3 si nu cred cai mare idferenta de pret intre galxy mini 3 si galaxy mini2 la eMAG gasesti galaxy mini3 cu 1.199 Lei

| JusTLiVe a răspuns:

Nici unu nu-i bun.