| cristymadaras94 a întrebat:

Dintre telefoanele Sony, HTC, Samsung sau Asus, voi pe care l-ati alege sa il cumparati?, mie imi trebuie mai mult pentru poze clare si sa fie si calitate cat de cat, eu as merge mai mult pe un Sony sau un Asus

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

As spune ca avantajule sunt la zenfone 2
4 gb ram
64 gb memorie interna http://m.cel.ro/......4g-gold-l/

7 răspunsuri:
| tudyrudarel a răspuns:

Samsung,ca este cel mai tare in momentul de fata.

| darrio2007 a răspuns:

Eu as merge pe un Samsung.

| notefree a răspuns:

Depinde despre ce telefoane ale mărcilor vorbesti
Daca compari sa zic un Sony xperia z3 cu un zenfone 2 castiga Sony
Dar daca te gândești la un Sony xperia z1 si un Asus zenfone 2 castiga Asus
Aici nu este o comparatie al brandului ci al modelelor

| cristymadaras94 explică (pentru notefree):

Ma refer la un Sony xperia m4 aqua, mai da-mi detalii apoi iti dau funda

| AGirlWithDreams a răspuns:

Heloo revinoti SAMSUNG

| cristymadaras94 explică (pentru notefree):

Da asa e multi mi-au zis de Asus dar s-au referit la modelul Asus zenfone 2 laser ze550kl, sau alt moldel de la LG g4 stylus

| notefree a răspuns:

Asus laser ii dedicat pentru poze dar puterea ii mai slaba
Lg g4 stylus nu-i mare chestie