| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, nu stiu ce telefon sa aleg dintre
ASUS ROG PHONE
SAMSUNG S9
IPHONE 8
Eu is mai mult cu gaming si as merge pe Rog Phone pentru ca are si leduri RBG, voi ce ați alege daca ați fi in locul meu?
(Calitate preț )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
ROG Phone, clar! Diferenta in gaming(si nu numai) sa stii ca se cunoaste datorita setarilor pe care le are spre deosebire de Samsung, iar sistemul de racire este foarte bun!
www.youtube.com/watch?v=zcdCIL7UwYA&t=332s
Succes!

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Asus
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8573&idPhone2=9224
il cam bate pe iPhonu' ala la popou, la toate capitolele
inclusiv gamez (ROG Gaming X UI adica e facut special pentru gamez din cate imi dau seama)

insa esti tare sa ii spui la OLED "leduri RGB" =))

| debarasator63 a răspuns:

S9 are camera si ecranul mai bun. Are rezolutie 1440 x 2960 pixeli si e mai ieftin. Dar, daca ai bani poti sa-i investesti in ASUS. Conteaza sa-ti placa tie.

| ionut332 a răspuns:

Poti sa alegi ce vrei, toate sunt la fel de bune la gameing, de preferat nu iphone ca-i cam scump si nu stiu cat o sa te poti juca cu bateria pe care o are. Parerea mea e ca intre ROG SI S9 nu-s diferente mari pe partea de gameing, eu as alege S9 pentru ca are si camera mai buna si ecranul din pct meu de vedere e mai bun.