| Theseus a întrebat:

Doar ce mi-am luat un Huawei P8 Lite, pe culoarea negru( cateva ore in urma) si as vrea sa stiu daca se poate schimba in alta culoare(adica alb). Gen daca, merg cu el la magazinul de unde l-am luat, se poate face ceva, daca l-am folosit fie si pentru cateva ore? Sau exista vreo posibilitate?

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Nu prea cred, pe site-urile online poti, gen pe eMAG, dar nu prea cred ca ai cum intr-un magazin...
Dar nu conteaza culoarea, daca vrei poti sa te uiti aici, husa asta este fancy, pentru going out si pentru ocazii
https://www.mobiledirect.ro/......2x2s2.html
Iar asta este pentru protectie:
https://www.mobiledirect.ro/......2y2t2.html

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai luat de pe internet ai dreptul sa-l schimbi sau sa ti se restituie banii in 14 zile. Daca este luat din magazin fizic nu poti face nimic. Unele magazine au totusi niste termene in care poti sa schimbi pana la 90 zile. Depinde de patron.

| untu a răspuns:

Dar ce aveti cu culoarea? Ce va nemultumiti? Este cel mai bine in negru,este frumos! Albul se pot murdari si se vede murdaria! Culorile inchise si reci (negru,maroniu,albastru,verde)sunt pentru baieti, iar cele deschise si calde (rosu, Orange, galbene, roz si alb) sunt pentru fete! Ati inteles!