| Mihai4ever09 a întrebat:

Doresc si eu un sflat pentru cumpararea unui telefon, am de ales intre Allview E4 si Allview X2 Soul Style +, il cumpar de la Digi din acest motiv m-am si orientat la aceste modele si la buget. Persoana care il va folosi este mai in varsta, nu sunt hotarat ce model sa aleg. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ykuzo a răspuns:

Telefoanele sunt aproape identice la specificatii. Diferenta este ca x2 soul style costa in jur de 800 de lei si are o baterie putin mai mare fata de e4 iar acesta costa in jur de 700 de lei. Pentru o persoana in varsta nu s-ar cunoaste diferenta. Poti sa alegi pe cel mai accesibil la magazinul respectiv.

1 răspuns:
| Mihai4ever09 explică:

Multumesc de sfat