| Motanul15 a întrebat:

Dupa voi cat o sa coste Samsung galaxy s4 de black friday?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 12-13 milioane happy

| Jipa95 a răspuns:

Nu se stie. Depinde de fiecare magazin in parte, cum si in ce fel vor face reducerile. Tin minte ca anul trecut la telefoane ( orice firma ) au fost reduceri de pana la 50%. Nu vom stii pana nu vor incepe reducerile.

| Ghostplayer a răspuns:

1300 Va costa! M-am interesat de acest pret!

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Si eu ma mai interesez dar conteaza de magazin cred ca va fi chiar mai putin de 1000 de ron pentru ca acum costa 1450 de ron pe net nou desigur. Si eu vreau sa mi-l iau tot de BF. Iti sugerez sa-ti iei de pe net telul ca in magazine va luati la bataie daca are un pret ok.