| Teodora777 a întrebat:

E bun Samsung galaxy s2 plus? Asi vrea sa mi-l cumpar

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu recomand nu îmi place mai bine îţi iei un Samsung Galaxy S3 sau un Nokia Lumia!

| Jipa95 a răspuns:

Este bun, duce toate aplicatiile bine, chiar si jocurile cele mai puternice, are si un dispay destul de bun, performantele sunt acceptabile pentru pretul telefonului! happy

| 1Q a răspuns:

Nu e bun, dupa un timp o sa inceapa sa iti mearga greu (dupa 2-3luni) mai bine mai strange bani si ia-ti un telefon bun gen HTC one, GalaxyS4, Iphone, de la mana a doua gasesti pe site-urile cu anunturi gratuite preturi bune

| vladv26 a răspuns:

E destul de bun, are camera ff buna si android, e destul de bun ti-l recomand cu incredere.

| alin10022001 a răspuns:

Mai pui 100ron și Îți ei s3