| Ionescu_Baetica_Petre_1999 a întrebat:

Este adevarat ca cartela frog are net nelimitat?

3 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Probail...

| Caddy1609 a răspuns:

Da e adevarat, iei una bucata cartela frog laughing o incarci cu 5 Euri, timiti sms la 6222 si boom ai 3000 min/mesaje 75 nationale bla bla bla si net nelimitat.doar sa nu te gandesti ca "zboara" ca pe pc. dar oricum e bun daca ai un tel smart. pentru yahoo, actualizare vreme si cateva informatii (chiar si youtube daca ai semnal 3g maxim) eu zic ca meritathumbs up

| JinKay a răspuns:

Cum a spus si persoana de dinainte ai net nelimitat dar depinde de marca telefonului tau. De exemplu eu au Nokia C3 si am net nelimitat cu frog, dar daca folosesti un android trebuie sa-ti faci singur setarile. Eu le-am primit prin sms. Inainte de a-ti lua frog de sfatuiesc sa vezi daca marca telefonului tau poate accepta frog