| Anoniu a întrebat:

Este bleutooth la tableta? Daca da, unde ca ei nu-l gassc, se poate descarca?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu-l gasesti atunci nu are!
Bluetooh nu este un program ca sa-l descarci, este un dispozitiv care trebuie cumparat din magazin si se poate conecta printr-o mufa usb! Bafta!

| Cupcake666 a răspuns:

Depinede de ce tableta ai...
bluetooth-ul este un program instalat din fabrica si nu se poate sterge sau instala.

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Daca ai cautat cu atentie si nu ai vazut nici un bleutooth, inseamna ca nu are. Dar daca nu ai cautat cu atentie, cauta in cartea cu instructiuni, poate gasesti.