| ninja600 a întrebat:

Este bun abonamentul digi nelimitat de 5 €?
ma refer daca internetul merge bine si daca ai semnal

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am. Mi l-au redus la 4 € deaorece am doua abonamente si am si internet pe fix, telefonie si Tv de la ei. Acuma depinde si de telefon. Eu am in Allview V1 Viper si merge excelent si pe date si pe Wi-Fi. Deasemenea, in zona in care ma aflu eu am semnal si cand mergi in alta parte trece automat pe un releu de la Vodafone, gratuit. Eu am avut semnal si pe valea Cernei (intre Timisoara si Orsova) unde este o zona muntoasa. Am renuntat si la cartelele de Orange si Vodafone.

1 răspuns:
| ionutunited a răspuns:

Frate eu am tot de la astia si merge bine prin rutar wifiu tine 2 laptopuri 5+6 telefoane si 4 tablete(stiu pentru ca au venit amici la mine cu din astea si a facut fata cu brio)