| DexterTxT a întrebat:

Este internetul de la digi nelimitat?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ăla fix da

| sierra1 a răspuns:

Pentru abonați, corect!

| gabicoo a răspuns:

Pe cablu: Da!

| helpforyou a răspuns:

Da. Este.

| Ionut231312 a răspuns:

Daca te referi la telefon, eu la abonamentul de 3 euro dupa 50 de gb consumati nu prea mai primesc net laughing nici facebookul nu mai merge, daca te referi la internetul fix da, e nelimitat

| Fieraru23 a răspuns:

Da dar e slab de tot

Răspuns utilizator avertizat
| AlinSamson a răspuns:

Da, Digi oferă abonamente de internet nelimitat, în funcție de locație și planul ales. Planurile de internet nelimitat oferite de Digi sunt: Digi Net Nelimitat, Digi Net Nelimitat Fibra Optică, Digi Net Nelimitat 4G și Digi Net Nelimitat 5G.