| Petrovic a întrebat:

Este posibil sa sun de pe un numar de telefon, dar persoana la care sun sa ii apara un alt numar de telefon, iar atunci cand suna sa ii apara numar necunoscut sau mai bine zis Ca atunci cand suna cineva cu numar necunoscut. De exemplu:
Eu sun de la numarul 0721212120 la numarul 0789999909, iar pe telefonul cu numarul 0789999909 sa apara un alt numar, nu numarul meu. Iar atunci cand suna acea persoana la numarul meu fals sa ii apara fara numar ca atunci cand suna cineva cu necunoscut.
Exista vreun program (Android) pentru telefon?
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Ruski a răspuns:

Salutare! Nu cred ca este posibil.

| darrio2007 a răspuns:

Am patit asa ceva in Anglia. In tară, nu.

| NAT0 a răspuns:

Se poate intampla doar daca te suna din alta tara sa iti apara necunoscut sau alt numar.

| mihai69 a răspuns:

Poți, folosind un telefon suplimentar, care face redirectare apeluri spre numărul la care suni.