| CdeMetal a întrebat:

Există telefoane sub 1300 lei ce au fast charging?
Daca da, care?

5 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

A5 2017 un telefon bun la 1100 lei

| frunzarescu a răspuns:

Eu am acest model de Leeco https://bit.ly/2NevwrL de fapt toti din casa avem Leeco. M-am saturat sa platesc firma (Samsung Huawei iPhone).
Pot sa spun ca acest Leeco merge impecabil, extrem de multumit si da, are incarcare rapida, se incarca de la 50% la 100% in 20 minute.
Camera duala, procesor 10 nuclee, acumulator de 4000 mAh, ecran mare de 5.5", carcasa metalica.
Cred ca toata gama de la Leeco are incarcare rapida.

| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Telefonul care o sa ti-l recomand este Xiaomi Redmi Note 4, si pentru pretul care il are (€150), este chiar un telefon de calitate!
Redmi Note 4 are o baterie de 4100mAh care pana si cele mai noi telefoane nu au o baterie asa de buna.
Are o camera de 13MP, nu e o camera asa de buna, dar pentru pret, nu ai ce sa comentezi.
Memoria telefonului este de 64 GB, 4 GB RAM sau 32 GB, 3 GB RAM(nu e rau).
Telefonul are o resolutie de 1080 x 1920 care este acceptabil.
Asta e telefonul care il recomand. Este foarte bun pentru pretul lui. Este chiar mai bun ca niste telefoane mai noi, care costa mult mai mult.
Daca ai si alte intrebari, contacteaza-ma

| Andrei09768 a răspuns:

Huawei p10 lite.Il am si eu si e bun