| Elena2001BR a întrebat:

Explicați.mi,vă rog, cum stă treaba cu backup telefonului ...adică am copiat niște poze pe backup și mă întreabă dacă vreau să le șterg din telefon ca să mai eliberez din spatiu.ce fac le șterg? și dacă da. după unde rămân pozele și unde le găsesc eu?

Răspuns Câştigător
| marriancosmin a răspuns:

Foloseste google foto!
Perfect pentru backup; pozele din telefon le poti sterge după backup, ele ramânand pe contul tau de google le poti accesa si de pe telefon si de pe Pc

2 răspunsuri:
| Savantul2017 a răspuns:

Descarca pozele pe un card/stick usb/pc si apoi le poti sterge.E varianta cea mai buna.

| Elena2001BR explică (pentru Savantul2017):

Bine. Mulțumesc de sfat