| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am nevoie de o sugestie.
As vrea sa salvez toate pozele din telefon in galeria google( imagini salvate sau ma rog), daca le-as transfera si le-as sterge dupa telefon ar ramane salvate acolo? Vreau sa eliberez memoria telefonului pentru ca am vreo 400 de poze si vreau sa mai fac cateva

Răspuns Câştigător
| sunset10 a răspuns:

Da, daca vorbesti despre Google Foto, raman salvate chiar daca le stergi din telfon.
Funda? :*

| anonim_4396 explică (pentru sunset10):

Te pupp, multumesc tare mult si imi cer scuze pentru intarziere

| sunset10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te pup, nicio problema, ma bucur ca te-am ajutat love struck