| cosmin655 a întrebat:

Fratele meu vrea un telefon, nu stie ce sa aleaga dintre iphone 5 si Samsung galaxy s3.Care credeti ca e mai bun? Si inca o intrebare... iphone-ul 5 e rezistent sau se sparge usor?happy

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Samsung galaxy s3 e perfect pentru jocuri, muzica si stat pe net... iphone-ul este din sticla si aluminiu(daca l-a scapat si s-a spart nu poti schimba fata, trebuie sa iei alt iphone 5

3 răspunsuri:
| geopopiku a răspuns:

Mai bine Samsung dupa mine deoarece gaseste mai multe aplicati, nu mai ai problema cu bluetooth iar in cazul rezistentei depinde cum te comporti cu el

| IamPharell a răspuns:

Iphonul 4 sau5 este cu mult mai rezistent decat in Samsung S3 sau S4. Cauta-l pe buhnici pe youtube. sa vezi care sunt diferentele.

| dodicuta a răspuns:

Iphone-ul 5 se sparge usor.
Daca fratele tau vrea telefonul ca sa se joace, sa asculte muzica ii trebuie S3.