| AwanderingLove a întrebat:

Spuneti.mi va rog care telefon este mai rezistent iphone 6 sau 6 plus? Am pe cineva care are iphone 6 si mi- spus ca se sparge foarte usor asa este si iphone 6 plus?

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Uite un telefon pe placul tau --> http://www.pcgarage.ro/smartphone/sony/xperia-z3-d6653-16gb-4g-purple/

3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Diferenta tehnica majora este ecranul, care e mai mare la 6 Plus. Acum preconizeaza tu care se sparge mai usor in functie de modul in care folosesti telefonul mobil in viata de zi cu zi, mai exact un care buzunar in porti, asta daca il porti in buzunar, sau care sunt sansele sa il scapi daca ai maini mici etc.

| JohnyMoga a răspuns:

Iphone 6 plus

| tewutu a răspuns:

Iphone-ul nu este un telefon facut sa fie rezistent este facut mai mult sa fie de lux si sensibil. Daca vrei rezistent alege un android rezistent la apa, praf, zgarieturi, etc.