| cristina10cris a întrebat:

Funda! Buna TPU am un Samsung galaxy Ace cu android 2.3.5 jelly bean si vreau sa imi fac un upgrade cu android 2.3.6.Imi puteti da un video cum sa fac asta.Si mai am cateva intrebari :este necesar sa ai un anumt tip de androi cum ar fi daca gasesc un video care scrie 2.3.4 to 2.3.6 sau are vreo legatura ce fel de android e jelly bean sau Gingerbread? Merci!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos si video:-bd

1 răspuns:
| piciu25 a răspuns:

In primul rand android 2.3.5 este gingerbread Pentru a vedea daca este disponibila vreo actualizare pentru telefonul tau, mergi in SETARI-DESPRE TELEFON-ACTUALIZARE SOFTWARE! iti recomand o conexiune wifi! ciao happy