| KanekKi a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Ace Plus, android 2.3.6 si pe net scrie ca ii pot face update la v: 4.2 Jelly Bean. Vreau sa stiu de unde pot descarca acest android sau sa ma ajutati sa-l fac cu un video ceva.

3 răspunsuri:
| AvM94 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-i faci update. Pentru ca s-ar putea sa-l strici ca eu la break-uit(stricat) si o sa dai banii sa-l faci pentru ca iti pierzi garantia daca o mai ai. Daca vrei sa-i faci update incearca sa vezi prin Kies, daca nu-ti apare acolo nu-i face update. Si daca tot doresti sa-i faci update :)) uite aici
http://www.sammobile.com/......s-arrived/

| Cosma16 a răspuns:

Setari->Despre telefon->Actualizare software...mentionez ca trebuie sa ai wi-
fi aprins

| vSpy a răspuns:

Daca vrei sa iti strici telefonul nu ai decat sa pui andoriud 4.2 care nu este official. Nu incurajez pirateria.