| kar1GaNNN a întrebat:

FUNDA!
Buna TPU, vreau sa stiu care dintre aceste doua telefoane e mai bun si m-ar tine mai mult, si sa se miste mai repede in jocuri sau prin aplicatii, meniu etc.
Samsung Galaxy Trend Lite S7390 sau Allview A5 Quad?

3 răspunsuri:
| cpp a răspuns:

E ok Allview pentru jocuri, are un procesor mai bunicel fata de samsung.Eu am un Allview P7 Xtreme si sunt super multumit de el, se misca foarte bine nu se blocheaza si e foarte rezistent.

| questsoul a răspuns:

Recomand Prestigio Multiphone 5300, este foarte stabil, se misca foarte bine si este foarte ieftin pentru configuratia pe care o are.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A5 Quad, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=5841

Toate cele bune.