| Ioana6Stoian a întrebat:

FUNDA! Cum iti stergi istoricul de emailuri pe Facebook? Pe pc cand dau click pe email sau mobil imi vad numerele de telefon si emailurile. Cum fac sa le sterg?

3 răspunsuri:
| Shalexion a răspuns:

Intri pe Facebook, apesi pe profilul tau, dai pe despre, apoi apesi pe informatii generale de contact si selectezi sa iti apara doar tie, trebuie sa le iei parte-n parte, nu poti sa le selectezi pe toate

| Emazio a răspuns:

Tu ai emailuri la Facebook?

| Ioana6Stoian explică (pentru Emazio):

Nu. Adica eu am avut mai multe conturi pe care le am sters. Intram pe un email ca sa ma conectez. Acum nu le mai am, dar cand dau sa ma conectez cu, contul meu actual, fostele mele adrese se vad. Si nu stiu cum sa le sterg. (PC)