| xXShadowHunterXx a întrebat:

Funda tongue | Poate cineva sa imi spuna niste telefoane cu touchscreen(preferabil si cu android dar nah e mai optional) care sa se auda FOARTE TARE...va rog repede(P.S nu spuneti doar ca sa va bagati in seama pls spuneti doar daca stiti)mersiwinking

Răspuns Câştigător
| emaalexandra97 a răspuns:

Buna,eu iti recomand Samsung galaxy y sau Samsung galaxy gio pentru ca sunt foarte bune, sonorul este bun si au si android. uneori sonorul depinde si de melodia pe care vrei sa o asculti.

2 răspunsuri:
| xXShadowHunterXx explică (pentru emaalexandra97):

Ok mersi multwinking

| dulgherunicu a răspuns:

Daca vrei sa se auda tare ia-ti asta http://www.compari.ro/......sului.html