| RadikalGamer a întrebat:

Ceva telefoane bune cu Android, touchscreen și tastatura QWERTY prin slide știe cineva? Preferabil Samsung și să nu fie scumpe, maxim 600 lei. Un link dacă se poate? big grin

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai decat o varianta cu Samsung+qwerty dar fara slide si android la 600 lei. http://is.gd/A5fgcA

| RadikalGamer explică:

As fi vrut cu slide tastatura QWERTY, dar cred ca o sa imi iau de pe eBay.

| adrian280 a răspuns:

Mise pare ca era un lumia 520 la reducere la 600 lei

| RadikalGamer explică (pentru adrian280):

Dar nu are tastatura QWERTY prin slide...

| adrian280 a răspuns:

Atunci ia Samsung galasxi chat

| marymaria277 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E44KKBBBM/ uite, are touchscreen si tastatura QWERTY. Pretul este mai mic de 500. Funda?