| Rina77 a întrebat:

Heeeeelp. Telefonul meu nu se mai deschide. Am un Samsung S7562 Duos de 8 luni. Ieri i-a murit bateria si l-am pus l-a incarcat. Dupa ce s-a incarcat complet am incercat sa-l deschid si dupa ce imi aparea logo-ul se bloca. L-am restartat de cateva ori, i-am scos bateria, l-am lasat peste noapte sa vad cat face asa si dimineata tot logo-ul imi aparea. Nu stiu ce sa ii mai fac. De ceva timp se deschidea mai greu (adica imi aparea logo-ul vreun minut), dar dupa se deschidea si n-am dat prea mare importanta. Acum nu se mai deschide deloc. De metionat faptul ca nu l-am scapat in apa niciodata si nici socuri fizice majore nu a suferit.

1 răspuns:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cel mai bine ar fi, sa iti iei garantia in mana, si sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat happy! Asa. nu o sa te mai sperii, si nici nu o sa mai stai stresat/a. happy Intelegi ce vreau sa spun..Probabil are o piesa miscata! ATENTIE! la garantie ti-l schimba gratis :* te poti duce fara probleme. Funda? :*