| Shiiiin a întrebat:

Buna TPU.
Am o problema foarte grava daca pot sa spun asa.
Am un telefon Motorola G4.
La inceput totul a fost bine pana intr-o zi cand l-am scapat pe jos si s-a izbit de coltul dulapului. I-a sarit butonul cu care il deschid. Ieri l-am pus la incarcat cu 13% si se incarca iar dimineata cand l-am scos de la incarcat era 0%. Pe ecranul de la telefon aparea sa pun incarcatorul original. L-am pus la incarcat si s-a incarcat 100%.
Problema e faptul ca nu pot sa-l mai deschid pentru ca i-a sarit butonul cu care il deschid
Inainte se deschidea singur dupa ce se incarca 100%. Am tot incercat sa-l deschid dar orice as incerca nu merge.
Dau fundita va rog * - *

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-l la reparat.