| alleluiaah a întrebat:

Heei! Vreau sa-mi iau un telefon nou si nu stiu de care. Vreau unul cu o navigare rapida pe internet si cu camera mare. Ce-mi recomandati?

5 răspunsuri:
| RizeaAnca1999 a răspuns:

Poti incerca.un BlackBerry sau.un Samsung galaxy S2, S3. de asemenea.Un iphone big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone/ Samsung Galaxy

| ElleAhx a răspuns:

Buna! sunt o gramada de telefoane cu navigare rapida pe net si camera mare.
eu am un HTC sensation xl, cu camera de 8 mp si vreau sa spun ca sunt foarte multumita de el. de asemenea, foarte multi recomanda Samsung galaxy s3 sau s4, depinde si pret.

| pkpdionut a răspuns:

Depinde cati bani ai. Un Nokia N8 cred eu ca ar fi bun.

| stroedaniel13 a răspuns:

Buna,

Ma gandesc ca vrei sa aiba si un pret destul de mic asa ca iti recomad acest Allview http://bit.ly/1c04T1T