| OpreaAiida1995 a întrebat:

Heey, salut TPU. Voiam sa va intreb daca puteti sa imi dati un sfat.
Pe care il alegeti? :
-LG g4c sau
-Samsung galaxy grand prime

2 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

G4C are o rezolutie mai buna, deci o sa se vada mult mai bine fata de Samsung. Daca tii la rezolutie, ia G4C, in rest sunt cam la fel.

| StefanTilica a răspuns:

LG-ul este mult mai performant din mai multe puncte de vedere:
-o camera principala de 16 mp si ce secundara de 8 mp fata de Samsung care are 8 mp si respectiv 5 mp;
-autonomia bateriei este de 3000 mAh;
-un ecran full HD;
-16 GB de memorie flash ( interna ) care poate fi extinsa cu ajutorul unui card micro SD de maxim 128 GB, iar memorie RAM este de 3 GB;
Cu toate ca diferenta de pret este mare, LG G4c isi face toti banii. Acum alegerea iti apartinewinking