| biancageorgiana10 a întrebat:

Hei, am nevoie de o parere deoarece nu ma pot decide. Ce telefon dintre HTC Desire 626 si Sony Xperia C3 este mai bun sau mai avantajos?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 626, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......pq9bvo.php

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Configuratia hardware al HTC Desire 626 este mai buna si cred ca pe acesta se merita sa dai banii.

| nonamenohate a răspuns:

HTC Desire 626-arata mult mai bine si e mai performant.In locul tau mi-as luat HTC-ul.