| valeeExpress a întrebat:

Hei! Am un iPhone 4s si un prieten mi-a instalat cateva jocuri. Cand tin apasat pe aplicatii pana 'tremura' nu imi apare nici un x ca sa le sterg. Cum le pot sterge?

3 răspunsuri:
| KyLerMzQ a răspuns:

Daca vrei sa le iei de pe ecranu telefonului: tine apasat pe aplicatie iar sus trebuie sa iti apara un x si pui aplicatia pe el.

Daca vrei sa le stergi de tot: intra in setari, da-i la aplicatii, apasa pe aplicatia care vrei s-o stergi si o sa-ti apare datele ei. Apoi dai sterge aplicatia.

| robiiusan a răspuns:

Dai restart la telefon...

| Fcsb_Andrei_1987 a răspuns:

Intra in Setari>Aplicatii apoi cauti aplicatia care vrei sa o stergi si dai Sterge Aplicatia/Dezinstalati.
Funda?