| Ayumii a întrebat:

Hei, buna! Am un telefon Nokia Asha 201. Am mai avut un telefon cu touchscreen si telefonul acela avea card de memorie in el. Deci problema este aceasta:
Am pus cardul de memorie in telefonul cel nou (Nokia) si imi zice sa il formatez.Bun, am dat formatare si imi zice operatiune nereusita.
Intrebare: De ce nu merge sa il formatez?

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la pc, si da-i un format direct din pc si apoi din telefon, e posibil ca telefonul vechi sa-si fi creat niste fisiere pe care telefonul care-l ai acum nu le poate folosi