| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o problema cu cardul de memorie la telefon nu mai il recunoaste tot imi zice sa il formatez iar cand dau formatare scrie nereusit. Care credeti ca este problema si cum pot sa formatez cardul de memorie?

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Formateaza-l pe comp mai intai si apoi pe telefon din nou! Succes!

| noname_1435 a răspuns:

Ai virusi cu siguranta! am avut un prieten care de asemenea avea aceasta problema si mia adus telefonul, l-am scanat, i-am sters virusii si totul a revenit la normal! funda?

| Laue a răspuns:

S-a ars. Asa am reusit sa ard si eu doua. Daca l-ai primit odata cu telefonul, du-l cu certificatul de garantie al telefonului. Daca l-ai cumparat separat, atunci trebuie sa aiba un certificat de garantie anume. Vanzatorul este obligat prin lege sa ti-l inlocuiasca in maxim o luna.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Poate ai luat virusi din calculator, incearca sa-l formatezi in calculator, poate merge