| PuținConteazăNumele a întrebat:

hei dau funda : As vrea sa imi cumpar un telefon nou. Buget 400 - 500 lei
Vreau sa fie cu android, camera foto bunicica, 3 G, procesor puternic, touch - screen. M-am gandit la acesta : http://www.emag.ro/......D9B9BBBM/, dar am auzit multe pareri despre el, unii spun ca allwiew e firma romaneasca buna :D :), iar altii spun ca sunt de rahat :(. Ati putea sa imi mai dati exemple de telefoane asemanatoare cu acesta. Si cei care il detineti imi puteti spune cum este. :D :D

1 răspuns:
| Barta_Ssebi_1990 a răspuns:

I foarte bun allwiew dar daca vrei altul iti recomand un Nexus sau Samsung Nexus este performant are camera buna are schimbare ceas inclus super si Samsung (nu toate) dinalea maricele dreptunchiulare nu rotund la capate sunt faine poti da mesaje rapide is foarte performante inveti repede sa navighezi pe el big grin si poti sa setezi sa se vada deppaaaaaaarte la poze! mult noroc! happy