| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei! Am un "amărât" de Nokia Asha 200, dual sim. Ce vreau să întreb este, cum aș putea face aplicațiile să meargă? Nu-mi merg nici măcar rețelele sociale, calculatorul, email-ul-ca aplicație. Cam ce-aș putea face? Revenire la setările din fabrică i-am dat, internet pe telefon am, am facut și setările de pe orange.ro.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil este o eroare software. Iti recomand sa faci o revenire la setarile din fabrica si sa verifici din nou. Daca problema persista iti recomand sa mergi cu telefonul in orice Orange Shop impreuna cu factura si garantia pentru a se trimite in service, daca telefonul este achizitionat din reteaua Orange.

O zi buna,
Orange Helper

7 răspunsuri:
| girlpoisson555 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Mulțumesc, am încercat și prin Nokia suite să-i actualizez softul, tot nu merg aplicațiile, deci service ultima opțiune. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor fix de asta am si eu.Numai ca la mine facea probleme la descarcari, etc.Pana la urma si-a revenit.

| girlpoisson555 a răspuns (pentru anonim_4396):

O dar vai cât îl stresez și acum. Cu Nokia Suite am reinstalat soft-ul mă rog, l-am actualizat și tot nu merge nici email-ul. Vreau să deschid Magazinul din meniu și-mi deschide Convertor-ul. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru girlpoisson555):

rolling on the floorsaraca de tine, dar daca iti face atatea probleme, ia'ti mai bine altul din amanet.Bagi Asha 200, si iti iei tot un Asha 200 punand o diferenta de bani.Sau daca ai banii mai multi iti iei alt telefon.

| girlpoisson555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are valoare sentimentală dacă știi cum zic. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru girlpoisson555):

Inteleg,te ai obisnuit cu el,in fiecare seara ii zici "Oh, nokiutzul meu, cat te urasc, nu merge nimic pe tine, te-as arunca da ai noroc ca ai valoare sentimentala" laughing

| girlpoisson555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva gen. Bine că merg mesajele. laughing)
Altfel chiar zbura.