| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei! Am un "amărât" de Nokia Asha 200, dual sim. Ce vreau să întreb este, cum aș putea face aplicațiile să meargă? Nu-mi merg nici măcar rețelele sociale, calculatorul, email-ul-ca aplicație. Cam ce-aș putea face? Revenire la setările din fabrică i-am dat, internet pe telefon am, am facut și setările de pe orange.ro. happy

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Incearca o revenire la setarile din fabrica, daca nu merge du-te la un service sa-ti reinstaleze un soft nou.

| girlpoisson555 a răspuns (pentru HDR10):

Merci, i-am dat dar nu merge.
Acum mi-am descărcat Nokia suite și zice că se reinstalează soft-ul. happy
Mulțumesc oricum big grin.

1 răspuns: