| flytothemoon a întrebat:

Hei ♥
M-am gandit sa-mi cumpar de la Vodafone un Samsung Galaxy Express 2.
Credeti ca este o alegere buna? Si din ce puncte de vedere? ♥

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Asta este leit s3 si la aspect si la performante, numai ca are mai multa memorie ram. Intr-adevar is the best choice mai laes si pretul, care este pe masura happy

| flytothemoon explică (pentru Jipa95):

Seamana mai mult cu S4 mini dar nu mai conteaza laughing
Multumesc pentru. raspuns.

| OnuOnulică a răspuns:

Alegerea mai buna ar fi LG L70 sau LG G2 Mini.
Ambele sunt telefoane noi si foarte bune cu noi aplicati mult mai bune...sunt mai performante de cat Express 2