| Celentano1 a întrebat:

Hei mai are cineva Allview A4 all? LA voi tot asa incet se misca?(la mine daca stau 1 ora pe facebook trebuie sa ii dau restart ca sa mai functioneze dupa). Stiti cumva cum pot da upgrade la android? sau daca pot pune unul mai bun sau CE II POT FACE? crying (stiti ca are ram 256 procesor de 1ghz, si android 2.3.6 crying Explicatimii si mie va roog.,(ofer funda/

1 răspuns:
| QuestionTags a răspuns:

Pai in primul rand am si eu tot Allview a5 duo si cand mai imi merge greu, e un program curatare apesi pe el si va curata spatiul RAM si va merge mult mai repede, eu asa fac, incerca si vezi si tu.