| Adela11 a întrebat:

Hei! Puteti sa-mi recomandati niste telefoane 2020 sau cel putin in jurul asta? As vrea sa aiba o baterie care sa tina, sa nu se miste greu, sa aiba o memorie buna si sa il am pentru cel putin 2 ani. Pretul sa nu fie peste 1500. Mulțumesc!☺

3 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

Samsung Galaxy A51.Cred ca e in jur de 1400-1600 lei.Nu mai stiu exact cat costa, dar nu e foarte scump.
Eu vreau sa-mi iau A71, dar e mai scump...costa cam 2000 de lei.

| ReZiSTorr a răspuns:

A51, il am de 3 luni de zile.E super telefonul la 1400 de lei cat am dat pe el, are 4 camere pe spate de 48 mega pixel, memorie 128 gb, ce vrei mai mult? nu mai spun de specificatii.

| irezistibilul a răspuns:

Samsung Galaxy S8 este un telefon foarte bun, ti-l recomand cu incredere. Eu pe asta il am si merge impecabil, bateria tine mult, are spatiu destul de mult, iar pozele le face foarte frumoase. Vezi si tu daca poti sa-l cumperi, daca este prea scump merge si S7/A51/Iphone 7, sunt toate modele destul de bune si care dureaza cativa ani.