| Aly01 a întrebat:

Hei
Rețeaua TIM din Italia e buna? Ce număr trebuie sa formez pentru a afla creditul?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ThinkingAt a răspuns:

Ai abonament sau cartelă reîncărcabilă la telefon?
Dacă ai abonament, trimiţi un SMS gratuit la numărul "40915" sau poţi să trimiţi mesaj la acest număr, însă mesajul pe care îl scrii la acest SMS este de 4 feluri: "INFO FONIA" (consumul de minute), "INFO SMS" (consumul de SMS-uri), "INFO GRPS" (consumul de date) şi "INFO GRPS ESTERO" (consumul de date în roaming în străinătate). Dacă ai cartelă reîncărcabilă, trimiţi SMS (gratuit) la numărul "40916" (în acest SMS, dacă ai cartelă reîncărcabilă la această reţea, scrii "CREDITO" - ca mesaj) sau suni la numărul "40916".
Eu cred că este o reţea destul de bună, care are oferte interesante privind telefoane mobile şi internet mobil.

O zi frumoasă.

1 răspuns:
| Saveluc a răspuns:

Salut. Pe data de 10 August luna viitoare voi pleca in Italia. Pentru 10 zile. Ce oferte Cunoști la cartela TIM? In cât sa pot folosi Internetul fără limite și sa pot corbi in România. Eu acum am Vodafone.