| catalina_2560 a întrebat:

Hei.Stie cineva cum pot instala ICS (icecream sandwich) pe Huawei ascend g300? Va roog.

Răspuns Câştigător
| bPm a răspuns:

Daca ai reusi sa faci updateul la ICS o sa iti moara telefonul sau in cel mai bun caz nervii tai fiindca ICS consuma mult RAM..si daca nu mai ai memorie RAM multa o sa se miste greu.Deci mai bine fa un update la o versiune mai anterioara.
P.S= Uite-te pe net la cat RAM mananca fiecare updatare si faci un calcul. daca iti raman cam 200 mb faci update-ul daca nu, nu. Bafta