| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Hei! Stiti cam cat costa un IPhone3 sau IPhone4?

Răspuns Câştigător
| Soldier92 a răspuns:

Intre 250 lei si 400 lei. Daca vrei sa iti cumperi vezi sa nu fie blocate in iCloud.winking

34 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Costa in jur de 500-700 de lei.Dar mai bine il iei la mana a 2-a gasesti si cu 200-300 de lei...

| T0T a răspuns:

Iar sunt out of topic dar voiam sa imi cer scuze pentru mai inainte. Le accepti?

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Pentru că? Aseară am ieșit pentru ca nu îmi mai apăreau răspunsurile de la întrebări si nu știam ce discutați voi acolo.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Stii de ce. Pai nu trebuia sa zic ce am zis. Pai asa se afiseaza, daca raspunsurile ajung si pe a doua pagina apar mai greuwinking

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Am fost un baiat rau sad

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Am văzut azi ce ai scris. Nu-i nimic. De ce m-aș supăra?

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu stiu...Pentru ca te plac? laughing

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Poza ta de profil imi place mult, exprima anumite lucruri pentru mine...

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Bine, atunci nu mai schimb poza de profil.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Multumesc. Nu vreau sa te fac sa te simti obligata sa nu o schimbi. Poti sa o schimbi cand te plictisesti de ea. Ai gusturi bune si daca ar fi sa alegi alta probabil ar fi si ea frumoasa...Dar poza asta...E chiar minunata. In fine. Mai tii minte cand am vorbit prima data? A fost o conversatie interesanta. Mi-am dat seama ca esti interesanta. Te urmaresc. Nu ca nu o faceam si inainte laughing Dar inca sper sa aflu ceva mai mult. Poate voi afla. Sper ca nu te deranjeaza ca un ciudat notoriu va fi cu ochii foarte mult pe raspunsurile tale laughing

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Când am avut prima conversație sau când mi-ai spus prima oară ca ma placi, eu nici nu credeam ca știi ca eu exist. Vorbesc serios laughing
Urmareste-mă liniștit.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si nu mi-ai contrazis faptul ca sunt un ciudat notoriu laughing Eh...E bine ca stii asta big grin Oricum sper ca de la prima conversatie ai capatat ceva mai multa incredere in tine. Sper ca acum esti o fata optimista!

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Nu ești un ciudat! big grin
Păi... Depinde de situație. Nu sunt chiar foarte pesimista, dar nici prea optimista in general.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Spui si tu asa ca sa nu ma simt prost laughing E ok, mi-am acceptat conditia. Si chiar daca zici asta sincer, o zici pentru ca nu stii mai nimic despre mine tongue

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Și daca ești ciudat, ce? Cine a spus ca nu e bine sa fii ciudat?

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eh... Uneori o simti pe "pielea" ta de ce nu este bine.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Adică?

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu conteaza.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Ba contează.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Vei afla, probabil candva mai mult.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Ești misterios

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu stiu daca sunt misterios. Insa nu sunt genul care imprastie cu aspecte legate de viata sa in mod public.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Foarte frumos. Îmi place. Hmm...Dar parcă, mai lipsește ceva, tu ce crezi?
Am făcut și eu altul:

http://sketchtoy.com/64697843

In november it rain with water, but in my heart it rain with love...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Sau era "rains"? Nu mai contează... big grin

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Ce draguuuuuuț! kiss

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

blushing

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ce frumoos! :* Merci...

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Și eu tot nu am aflat cum te cheamă...Scuze, nu vreau să par insistent.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Ioana. Si pe tine?

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru T0T):

Deci... Nu o să-mi spui cum te cheamă.

| T0T a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Te va deranja dacă iți spun de acum Ioana? Numele este foarte frumos și în preferințele mele este al doilea cel mai frumos nume românesc. Nu vreau să dau numele meu public deoarece vreau sa păstrez un adânc anonimat. Dar ți-l voi spune, dacă îmi trimiți în privat mesaj. Eu, pe site, am niște politici cam orgolioase. În primul rând nu dau niciodată cereri de prietenie, dar în cazul nostru nu este o problemă deoarece suntem prieteni și nu încep niciodată o discuție în privat, adică nu trimit niciodată primul mesaj. Fac asta și pentru ca nu vreau să par un ciudat disperat, mai bine să fiu un ciudat simpluwinking Am vrut să îți trimit dar din cauza celor spuse și din cauza că nu mă simt demn să port o discuție cu tine în privat nu ai primit încă un mesaj din partea mea...

| мица a răspuns:

Eu mi-am cumparat iphone 4 cu 6 799 lei