| RaduGavrila02 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu ceva. Am un telefon Vodafone Smart Mini 875. Astazi mi s-a facut un Update automat la android ( are android 4.1.1 jeally bean ) si dupa ce s-a terminat update-ul am dat restart al telefon. Cand s-a aprins imi aparea emblema de la Vodafone si nu imi aparea androidul. Am lasat asa telefonul o ora si nimic. Am incercat sa ii dau restart factory din bios dar nu se intampla nimic... Scrie wipe complet atat. ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma!
Nu vreau sa il duc la service sa imi reinstaleze androidul. Funda!

1 răspuns:
| RobertFedus22 a răspuns:

Cineva a avut o problema asemanatoare.Cauta pe net un update la jelly bean si incearca sa il instalezi folosind programul odin.