| AlexiaPop1997 a întrebat:

HEI TPU! Am nevoie de parerea voastra. Vreau sa-mi iau saptamana asta un telefon nou. M-am gandit sa-mi iau Huawei P8 (imi place mult aspectul) sau un Samsung A5 ( mi l-a recomandat un prieten). Deci care ar fi mai bun si ar merita?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar Huawei P8 e mai bun.

| RB26DETT a răspuns:

P8-ul este mult mai performant decat A5-ul, este bun si A5-ul dar eu unul as merge pe Huaweiwinking Intreaba-i pe posesori despre baterie, mi se pare cam slabuta si ca nu ar tine prea bine, in rest mi se pare un telefon superb!

| Pool77 a răspuns:

Si-a luat o colega Huawei P8, pai ce sa zic umbla cu ditamai powerbanck-ul dupa ea de 13000 mah ca nu tine bateria...
Nu mi se pare un telefon estetic, mai mult imi place A5 (parere personala)