| LauraG3 a întrebat:

Am scis un mesaj text care s-a transformat in mesaj multimedia. Se trimite tot ca un mesaj normal? La mesajele normale imi arata cand se trimite mesajul si cand e primit dar la asta mi-a aparut ca raportul este nesolicitat.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. odata ce s-a transformat in mesaj multimedia adica ai depasit nr de caractere sau ai pus o imagine sau un sunet, se trimite ca un mesaj multimedia. O seara buna.

| LauraG3 explică (pentru LaLaura):

Am depasit numarul de caractere. Se trimite tot ca un mesaj normal?

| LaLaura a răspuns (pentru LauraG3):

Daca s-a transformat in mesaj multimedia, pai multimedia se trimite, de aceea iti si scrie ca e mesaj multimedia.