| lorena3771 a întrebat:

Hei TPU, am si eu doua intrebari : Am Nokia Lumia 520, si cand vreau sa imi instalez Pou imi apare ca trebuia sa configurez pentru familia mea... de ce imi apara asta, si cum sa i-l instalez? si mai am o intrebare : telefonul asta are si camera pe fata?

1 răspuns:
| maxb a răspuns:

Aia cu familia mea cred ca e Parental Aprove sau ceva de genu.Cand ai facut contul ai bagat si un email pentru parinti si de pe acel email ai nevoie de aprobare.Nici eu nu am reusit sa o scot asa ca nu iti pot spune cum sa scapi de ea big grin

Camera pe fata nu cred ca are.