| TheBlueDragon a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o intrebare.Ar functiona CS Global Offensive pe un Acer Extensa 5230E cu procesor de 2. 0GHz, 3GB Ram si o placa integrata?

3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Depinde si de placa integrata dar, cred ca-ti merge. Incearca.

| nicoalina a răspuns:

Nu cred ca-ti merge bine pe placa video integrata. Va trebui sa scazi rezolutia si calitatea imaginii... si o sa arata ca un CS 1.6 normal happy

| Ionut_Ionut_1990 a răspuns:

Scrie numele la joc pe google si dupa aia scrie cerinte sistem sau sistem requirements si te uiti si veci cat cere si daca ii compatibil cu pc tau