| Alleeeeeeee a întrebat:

Am si eu o intrebare ..Deci, am un telefon Samsung Galaxy Duos. Am in pc programul "Kies" pentru transfer de fisiere in pc sau invers, in telefon ..numai ca numai mergestraight face ..Am incercat sa il dezinstalez, sa il reinstalez degeaba. Cum pot sa transfer poze in telefon, sau in pc, fara program?

Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Buna! Am si eu S Duos si mie imi merge si fara kies, se deschid 2 foldere noi in My Computer ( unul pentru memoria telefonului si unul pentru cardul de memorie) eu doar dau copy pe fisier si il pun in unul din folder. Incearca... Bafta
P.S: nu trebuie neaparat puse fisierele lor (imagini la imagini, muzica la muzica) oricum telefonul le citeste.

1 răspuns:
| Alleeeeeeee explică (pentru Akihito):

Mulțumesc. O să încerc :****.