| Bizzle a întrebat:

Am un SG Chat B5330 si se misca foarte lent sad, nu am prea multe pe el, vreo 6 aplicatii cred,inainte se misca mai repede, acum merge super lent aproape si se blocheaza, am card de memorie pe el...insa am vreo 600-700 de poze pe el ..Sa fie asta cauza? Sau? Un prieten are si el la fel insa al lui merge foarte ok! FundaVOT!

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Dai la,, revino la setarile din fabrica''Sa scoti card-ul pentru ca s-ar putea sa til formateze.
P.S cand dai revino la setarile din fabrica se sterge tot din telefob:aplicatii, poze din telefon...

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Scoate microSd si vezi daca mai ai lag, daca merge bine inseamna ca microSd este defect.

| dyya888 a răspuns:

Reseteaza-l la setarile din fabrica. S-ar putea sa mearga mai bine.Ai grija ca o sa pierzi toate pozele si toate conturile de pe el. Salveaza-le inainte.
Poti afla cum se face de aici: http://zoda.ro/......jelly-bean

Multa Bafta!