| MxR a întrebat:

am un telefon Samsung wave s 8500 si nu stiu cum sa deschid camera secundara( din fata ). ma ajutati? ofer funda.

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Cand intri in camera, ar trebui sa iti arate vreo imagine care seamana cu 2 camere... daca nu, probabil camera frontala este numai pentru VideoCall, care inseamna ca ori ai prin telefon vreo aplicatie preinstalata pentruVideoCall ori trebuie sa iti instalezi singura!

| MxR explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Dar o aplicatie sa o instalez ca sa imi mearga nu este?sad am nevoie neaparat.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MxR):

Nu stiu..cauta si tu pe net, trebuie sa gasesti. Nu cred ca trebuie sa fie neaparat pentru telefonul tau, ci una 'universala'. Ai cautat bine in telefon si nu ai gasit nimic?